ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 21.02.2023 11:14

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Українці це знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни.

Події останнього року стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства.

Коли, як не зараз, ми можемо показати світові, що мова – це наше багатство, сила, любов, відданість, що нею можна виразити усі почуття. тож наповнюймо українською всі сфери нашого життя: від робочих процесів до сонячних вихідних, від радісних митей до моментів відчаю, адже вона – це той ресурс, якому під силу весь спектр наших емоцій

Тож нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Нехай наша мова буде багатою і гарною, процвітає і живе вічно!

Ми переможемо! Відстоїмо своє! І пам’ятаймо, бережімо рідне — українську мову!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК