АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 27.02.2023 11:53

27 лютого відбулась щотижнева апаратна нарада заступника Дубов’язівського селищного голови Наталії ГАРЯЧОЇ з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів.

Обговорили питання здійснення виїзних прийомів сімейних лікарів до віддалених населених пунктів територіальної громади.

Директору КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Анатолію МАНЯКУ доручено спільно з сімейними лікарями опрацювати можливість здійснення виїзних прийомів та узгодити їх графіки.

Заступником очільника громади дане питання взяте на особистий контроль з метою оперативного реагування на ті проблемні завдання, що виникатимуть в ході його реалізації та подальшого успішного вирішення.

Також в ході наради розглядали питання роботи освітнього процесу в умовах воєнного часу, діяльності закладів культури у різноформатних напрямках роботи, надання соціальних та адміністративних послуг населенню, роботи зі зверненнями громадян та своєчасне подання звітної документації окремими відділами до відповідних органів та установ.

За підсумками проведеного засідання були надані відповідні доручення та рекомендації.