ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА БЕЗМЕЖНА ШАНА ПОЛЕГЛОМУ ГЕРОЮ!

Дата: 01.03.2023 15:54

9 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кліщіївка загинув наш земляк, мешканець с. Чернеча Слобода Барабаш Ігор Григорович.

Уродженець м. Путивль, Ігор з 1984 по 1994 роки навчався у Чернечослобідській ЗОШ I-II ступенів, а після закінчення школи з 1994 по 1995 рік навчався у Конотопському СПТУ – 33 за спеціальністю «тракторист»

Починаючи з 30 травня 1995 року по 3 січня 1997 року проходив військову строкову службу в лавах Української Армії.

У 1999 році одружився з Ященко Іриною Володимирівною. В шлюбі в них народилася донька Руслана.

Свою трудову діяльність Ігор Григорович розпочав у 2000 році в Сумському НПФ «Хімресурс». З 2003 року по 2008 рік працював різноробочим у СФГ «Віталія».

З 2014 по 2015 рік Ігор відстоював територіальну цілісність України в зоні проведення АТО. Службу проходив сапером. Після року в зоні бойових дій повернувся до рідного села, де продовжив працювати в СДЛ.

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року, Ігор був мобілізований до лав Збройних Сил України, де з червня 2022 року проходив службу стрільцем-санітаром.

Ігор був вірним військовій присязі, виявив стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину.

Співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна слава і пам’ять!

Царство Небесне нашому Герою!

Прощання з воїном відбудеться завтра, 2 березня 2023 року, об 11:00 в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці.