ЩИРО ВІТАЮ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВІДДАЛИ СЕБЕ НА СЛУЖІННЯ РІДНІЙ ЗЕМЛІ, З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

Дата: 14.03.2023 07:59

Поки інші вичікували, вони одними з перших йшли вперед! Мужньо, хоробро та з єдиною метою: захистити цілісність України.

Це свято є визнанням важливої ролі, яку відіграють добровольці у захисті нашої країни від зовнішніх загроз та підтримці внутрішнього миру та стабільності. Це також можливість висловити нашу вдячність та повагу тим, хто віддав свої зусилля та час на підтримку нашої країни.

Сьогодні українські добровольці беруть активну участь у захисті країни від російської навали, і своїми героїчними вчинками доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.

Низький уклін і вдячність всім, хто долучився і продовжує гідну справу добровольчої допомоги та захисту рідної землі!

Нехай цей день стане символом нашої єдності та патріотизму, і ми завжди пам'ятатимемо про тих, хто стоїть на стражі нашого спокою та безпеки.

Бажаю міцного здоров’я вам та вашим родинам, мирного неба над Україною, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові.

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай любов до Батьківщини та людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК