ЖИТЕЛЬКА СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА ВІДЗНАЧИЛА СВІЙ ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 17.03.2023 15:00

Сьогодні свій 90-річницю ювілей відзначила мешканка смт. Дубов’язівка Недбайло Раїса Савеліївна.

З теплими словами вітань та приємними подарунки завітали до поважної іменинниці заступник селищного голови Олена БОХАН та директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА.

Побажали Раїсі Савеліївні здоров’я, мирного неба, уваги близьких людей, і звичайно, дожити до ста літ і навіть далі.

Будучи корінною мешканкою рідного селища, жінка усе життя працювала завідуючою їдальні Білозерського відділення Дубов’язівського бурякорадгоспу. Має двох синів, двох онуків, а нині вже двох правнуків – славних продовжувачів свого роду!

Турботлива, чуйна до інших, з добрим серцем та виваженим підходом до будь-якої справи – саме так її характеризують односельці.

Від щирого серця хочеться побажати Раїсі Савеліївні та її близьким відмінного здоров’я, безмежного щастя. Нехай подальший життєвий шлях іменинниці буде легким і світлим, а всі труднощі та негаразди залишаться позаду.