ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА РОБІТНИКИ ВІДДІЛУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 17.03.2023 16:36

Щиро вітаю Вас з професійним святом!
Незважаючи на військовий стан у нашій країні, непрості виклики буденності, котрі вам регулярно доводиться долати на свому професійному шляху, ви докладаєте всіх зусиль, щоб життя нашої громади стало комфортнішим та упорядкованішим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення.
Ця праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Від вашої майстерності, безпосередньо, залежать соціальний добробут і настрій жителів громади.
Щиро бажаю Вам доброго здоров’я, мирного неба над головою, людської вдячності та достатку, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків.
З повагою,
Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК