АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 27.03.2023 13:58

Сьогодні в ході традиційної апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів було проаналізовано поточний стан справ по кожному напрямку життєдіяльності громади та окреслено завдання на найближчий час.

Зокрема:

- обговорили найбільш проблемні питання, що виникали в ході здійснення виїзних прийомів лікарів до віддалених населених пунктів;

- розглянули низку завдань щодо обстеження та поточного ремонту котелень у навчальних закладах;

- акцентували увагу на моніторингу стану виконання заходів з благоустрою по усіх населених пунктах громади та забезпечення своєчасного ремонту обладнання і відповідної техніки для успішної їх реалізації.

- ще ряд питань стосувався поточної та щоденної діяльності відділів та структурних підрозділів селищної ради.

За підсумками проведених нарад були надані відповідні доручення та рекомендації.