РОБОТА В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ: ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ НАТАЛІЄЮ ГАРЯЧОЮ

Дата: 28.03.2023 13:10

28 березня з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання відбувся виїзний особистий прийом громадян заступником селищного голови Наталією ГАРЯЧОЮ у Салтиківському старостинському окрузі.

Спільно із старостою округу Михайлом ШЕШЕНЕЮ заступник очільника громади поспілкувалася з людьми та надала змістовні, вичерпні відповіді на найбільш хвилюючі питання.

Серед найактуальніших:

- ремонт доріг комунальної власності населених пунктів старостинського округу, а також обласної автомобільної дороги загального користування Дубов’язівка – Салтикове;

- механізми отримання міжнародної цільової грошової допомоги;

- забезпечення ОК «САЛТИКОВЕ-ВОДА» потужним генератором для створення умов щодо безперебійної роботи у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та відсутності електроенергії.

За результатами особистого прийому громадян Наталія ГАРЯЧА надасть рекомендації та доручення структурним підрозділам щодо вирішення порушених питань.

Виконання доручень взято нею на особистий контроль.