ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ВЕБ-САЙТ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»!

Дата: 28.03.2023 16:31

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 30.01.2023. № 27-ОД «Про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у 2023 році» у період із 13.03 до 27.03.2023 проведено ІІ (обласний) етап конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти.

До участі в обласному етапі конкурсу надійшли заявки від 31 закладу дошкільної освіти та 5 закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти дітьми дошкільного віку. Підсумки ІІ (обласного) етапу конкурсу показали, що педагоги закладів освіти провели значну роботу щодо створення та наповнення власних Інтернет-сайтів.

Ураховуючи вищезазначене, на підставі рішення журі обласного етапу конкурсу на кращий Інтернет-сайт закладу дошкільної освіти у номінації «Сайт навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» визнано сайт Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо натхнення для нових звершень!