МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВНАСЛІДОК ДТП» ЗАПУСКАЄ МАСШТАБНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»

Дата: 31.03.2023 07:53

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» запускає масштабний національний проєкт «Безпечна країна», який підтримали десятки відомств та організацій по всій країні, долучилися сотні бажаючих.

Усі ми знаємо, що в основі більшості нещасних випадків на дорозі лежить людський фактор, тож метою усіх проєктів та заходів Фонду є широка інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька та навчальна робота з усіма категоріями учасників дорожнього руху.

З цією метою створено тематичний YouTube-канал «Безпечна країна» (переглянути тут), діє окрема спільнота у соціальних мережах. Це ті, кому небайдужа безпека на дорогах, а ще – безпека в екології, освіті, соціумі, захисті країни. Бо кожен з нас на своєму місці робить маленькі кроки, щоб сформувати здорове й безпечне сьогодні, надійне і безпечне завтра.

Щоб дізнатися детальніше про цей проєкт, перегляньте  ось це відео