ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ОЧІЛЬНИКА ГРОМАДИ ЛЕОНІДА БІЛИКА У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Дата: 31.03.2023 15:04

31 березня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК провів особисті виїзні прийоми громадян у В’язівському та Гружчанському старостинських округах.

На зустріч з очільником громади та старостами прийшли жителі сіл, яких турбували проблеми соціально-економічного та побутового характеру.

Порушені громадянами питання, переважно, стосувалися ліквідації аварійних дерев та порослі в межах населених пунктів, ремонту доріг місцевого значення, надання медичних послуг, благоустрою, механізму отримання субсидій та пільг. Значна частина питань мала консультаційний характер.

Мешканці населених пунктів мали змогу поспілкуватися з селищним головою та отримати змістовні роз’яснення по кожному зі звернень.

Ті ж питання, які потребували додаткового вивчення, очільником громади взяті на особистий контроль та згідно них будуть надані відповідні доручення виконавцям для їх розгляду та подальшого вирішення.