Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Дата: 03.04.2023 07:40

Головне управління ДПС У Сумській області нагадує, Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено, що податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подають: фізичні особи – підприємці – до 01 травня року, наступного за звітним;  громадяни, у яких виникає обов’язок щодо подання податкової декларації – до 01 травня року, наступного за звітним;  фізичні особи – підприємці, у разі припинення підприємницької діяльності – протягом 20 календарних днів місяця наступного за календарним місяцем, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням; резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, –  не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду; фізичні особи, у яких є право на податкову знижку, – до 31 грудня (включно) наступного за звітним податкового року.