АТЕСТУВАЛИСЯ ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 06.04.2023 14:25

Атестація є одним з найвідповідальніших заходів навчального року, який надає можливість педагогам здійснити аналіз проведеної навчально-методичної роботи, презентувати накопичений досвід та окреслити перспективні плани для подальшого професійного зростання.

6 квітня відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради.

7 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та дошкільного закладу Дубов’язівської селищної ради ознайомили членів комісії з результатами своєї роботи та підготували творчі звіти.

Атестаційна комісія працювала з дотриманням основних принципів атестації: гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічних працівників, повноти, об’єктивності та системності оцінювання їх діяльності.

За результатами вивчення діяльності педагогічних працівників шляхом таємного голосування прийняті наступні рішення:

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 2 працівники;

- присвоєно педагогічне звання «старший вчитель» - 3 працівники;

- підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 працівник;

- відповідає займаній посаді «завідувач дитячого садка» - 1 працівник.

У підсумку засідання зі словами вітань до педагогів звернувся Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, який подякував освітянам за плідну та результативну роботу і побажав прагнути до нових педагогічних вершин.