МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕЛА ЗАНЯТТЯ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 07.04.2023 18:15

Сьогодні Дубов’язівську селищну раду відвідали представники міжнародної гуманітарної організації «The HALO Trust в Україні», яка займається розмінуванням та інформуванням населення про ризики, пов‘язані з вибухонебезпечними предметами.

Вона є міжнародною неурядовою організацією, яка понад 30 років працює у сфері протимінної діяльності у 26 країнах світу за підтримки Британської королівської родини та Державного департаменту США. В Україні організація займається розмінуванням з 2014 року, а також проведенням інформаційних тренінгів для дітей та дорослих.

У ході зустрічі спеціаліст з мінної безпеки проінформувала про вибухонебезпечні та підозрілі предмети, що найбільш розповсюджені на території України, розповіла про заходи безпеки в разі знаходження таких предметів, про ознаки та маркування небезпечних територій та правила поведінки й порядок дій на потенційно небезпечній ділянці.

Робота була побудована у форматі діалогу, тому кожен бажаючий міг поставити фахівцям найбільш хвилююче питання із тематики зустрічі та отримати розгорнуту відповідь чи роз’яснення.

В підсумку зустрічі всі присутні отримали інформаційні матеріали з актуальною інформацією щодо мінної безпеки.

Дякуємо представникам "The Halo Trust" за їх нелегку роботу, професіоналізм, уміння тримати аудиторію під час заняття та доносити корисну інформацію до слухачів.