У ШПОТІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 08.04.2023 15:30

Нині, як ніколи, важливо вірити у Збройні Сили України та підтримувати їх. Відчуваючи нашу підтримку, українські захисники продовжують запеклу боротьбу, бо знають, що за ними міцний тил, непорушна опора, об'єднаний народ.

7 квітня у Шпотівському сільському будинку культури - філії КЗ "Дубов'язівський центр культури і дозвілля" відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ.

За дорученням очільника громади Леоніда БІЛИКА участь в ньому взяла заступник селищного голови Олена БОХАН.

Також на заході були присутні начальник відділу культури та туризму Тетяна ОСАДЧА та староста Шпотівського старостинського округу Анатолій БОРИСЕНКО.

Піднесена, пронизана щирими патріотичними мотивами атмосфера заходу не була б такою без талановитих, майстерних та віртуозних учасників свята – ведучих, солістів, дуетів та колективів Шпотівського СБК-філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля». Кожне виконання пісні, кожен танцювальний номер – то яскрава окраса миттєвостей програми.

В підсумку заходу було зібрано коштів на суму 14 тис. 370 грн. Всі вони будуть передані на потреби наших воїнів.

Щира подяка організаторам та учасникам благодійного концерту за неперевершений прояв професіоналізму у реалізації такої важливої справи сьогодення.

Висловлюємо вдячність кожному, хто долучився до збору коштів для наших захисників! Тільки спільно ми наближаємо перемогу! Тільки разом ми непереможні!

Слава Україні!
Слава її захисникам і захисницям!