ЩИРО ВІТАЄМО ДЕПУТАТА ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МАРІЮ БИСТРО, ЯКА СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

Дата: 10.04.2023 09:30

Шановна Марія Володимирівна!

Від імені Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету селищної ради та депутатського корпусу бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, любов, оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів, бід та додає сил і натхнення для нових звершень й високих досягнень.

Щоб кожен Ваш день був сповнений корисними справами та тепла людських відносин, а всі мрії обов’язково втілювалися у життя.

Бажаємо, щоб у всіх Ваших починаннях завжди був успіх, а Ваша праця приносила лише радість, задоволення, глибоку вдячність і повагу людей.

Мирного неба, Божої опіки та довгоочікуваної Перемоги!