ДОРОГІ МЕШКАНЦІ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 15.04.2023 21:27

Прийміть щирі вітання із найсвітлішим весняним святом – Воскресіння Христового, Великоднем!

Великдень для кожного з нас асоціюється з утвердженням торжества перемоги добра над злом, перемоги всіх найсвітліших сподівань! Це величне свято спонукає кожного з нас наповнити свої серця любов’ю і добром, зміцнює кожного з нас духовно.

Сьогодні, коли український народ бореться за своє життя, за свою незалежну Україну, наші щирі молитви наповнені вдячністю Богу, нашим захисникам, волонтерам, кожній людині, яка сьогодні працює заради Перемоги.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаємо вам радості, злагоди й добра. Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам сили перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! Щастям, теплом і любов’ю наповняться ваші домівки, а віра ніколи не полишає серця!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!