ПРО АКТУАЛЬНЕ: ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.04.2023 15:45

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

Перед початком роботи всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Попередньо ознайомившись з порядком денним та опрацювавши винесені на розгляд питання, члени виконкому розпочали свою діяльність.

Були прийняті наступні рішення:

- схвалено проєкти рішень селищної ради «Про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку Дубов’язівської територіальної громади за І квартал 2023 року», «Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Дубов’язівської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року», «Про внесення змін до бюджету Дубов’язівської територіальної громади на 2023 рік» та рішення щодо внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку Дубов’язівської територіальної громади на 2023 рік;

- підтримано рішення щодо створення місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії на території Дубов’язівської селищної ради;

- прийнято рішення та затверджено План заходів щодо запобігання пожеж в екосистемах протягом пожежонебезпечного періоду у 2023 році на території Дубов’язівської селищної ради;

- схвалено низку рішень у сфері соціального захисту населення, що стосувались надання безоплатних, платних та диференційованих послуг громадянам відділеннями Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» та призначення і виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Крім цього, члени засідання заслухали детальні звіти начальників відділу ЖКГ, благоустрою, містобудування та архітектури, відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради, відділу культури та туризму Дубов’язівської селищної ради та директора КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» про підсумки проходження опалювального сезону 2022-2023 років та плану підготовки житлово-комунальної мережі, установ та закладів соціально важливої та бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 рр.

Загалом, робота засідання пройшла досить насичено та принесла в підсумку позитивні результати.