ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ КОМУНАЛЬНИХ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.04.2023 16:35

Наразі здійснюється підсипка і вирівнювання поверхні шляхом проходження грейдером найбільш проблемних відрізків доріг комунальної власності у смт. Дубов’язівка.

Селищна рада звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення відповідних робіт.

Зважаючи на той факт, що у кожному населеному пунктів нашої громади є значна кількість вищевказаних проблемних доріг, а їх відновлення залишається важливим елементом для повноцінного та безперешкодного пересування для мешканців населених пунктів, то роботи у цьому напрямі триватимуть поступово та з урахуванням технічно-фінансових можливостей селищної ради. Просимо віднестись до цього з порозумінням.