В ХОДІ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРИЙНЯТІ ВІДПОВІДНІ РІШЕННЯ

Дата: 20.04.2023 15:20

Сьогодні відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника селищного голови Олени БОХАН.

В роботі комісії із захисту прав дитини також взяли участь поліцейський офіцер громади Олег ДОМНІЦЕН та соціальний педагог Дубов’язівського ліцею Альона ЗЕНЧЕНКО.

На порядку денному було розглянуто питання щодо доцільності/недоцільності повернення матері К. малолітніх дітей 13, 6 та 4 років на спільне проживання, готовність здійснення догляду та виховання, виконання батьківських обов’язків відносно трьох малолітніх дітей.

Члени комісії опрацювали визначене питання, поспілкувалися із матір’ю К., та ухвалили рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дітей.