СПЛАНОВАНО РОБОЧІ ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Дата: 24.04.2023 10:06

Сьогодні в ході щотижневої апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів традиційно окреслили напрямки роботи на поточний тиждень.

На контролі – визначення та вирішення ключових проблемних питань основних сфер життєдіяльності громади: соціальної, освітньої, економічної, медичної, культурної, правоохоронної, благоустрою.

Спільно було напрацьовано ряд важливих завдань, які мають бути реалізовані в визначені терміни.

Низку доручень селищного голови отримали начальники відділів та керівники структурних підрозділів. Їх виконання на особистому контролі очільника громади.