ВІДБУЛАСЬ СПІЛЬНА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 01.05.2023 13:24

В ході спільної апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів селищної ради та старост старостинських округів обговорили поточний стан справ у населених пунктах громади та окреслили напрямки діяльності на найближчий час.

Вагоме значення було приділено благоустрою старостинських округів, зокрема, випилювання дрібної порослі в межах кладовищ, підкошення територій загального користування та вжиття заходів щодо своєчасного ремонту і забезпечення необхідним пальним мотокіс, бензопил та іншого робочого інструменту, організація вивезення спиляного гілля та дрібних залишків деревини з їх подальшою виробничою утилізацією.

Нині залишається на постійному контролі очільника громади підготовка до нового опалювального сезону. Тому спільно із старостами опрацювали питання забезпечення деревиною закладів соціальної сфери.

Крім цього, говорили про найбільш проблемні питання, що виникали в ході роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та шляхи їх вирішення.

Також в ході засідання було вирішено низку робочих питань з соціальної сфери, надання адмінпослуг населенню, фінансів, культури та діяльності виконавчих органів.

За результатами наради були надані відповідні доручення і рекомендації.