Серед загальної кількості зареєстрованих у службі зайнятості Сумщини безробітних лідерство утримують жінки

Дата: 08.05.2023 18:39

Станом на 1 травня 2023 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 7,9 тис. осіб що мали статус безробітного, майже 2 тисячі з  яких отримували допомогу по безробіттю.

Серед загальної кількості зареєстрованих безробітних лідерство утримують жінки – 6 тис. осіб (або 76,1%), коли чоловіків майже у чотири рази менше – 1,9 тис. (або 23,9%).

Щодо вікових ознак, то до 35 років налічувалося 18,7% зареєстрованих безробітних; 27,1% – від 35 до 44 років; 29,4% – від 45 до 55 років; 24,8% – понад 55 років.

Найбільший відсоток зареєстрованих безробітних мали професійно-технічну освіту (45,8%), вищу (43,9%), загальну середню освіту (10,3%).

За видами економічної діяльності серед зареєстрованих безробітних 22% раніше були зайняті у сфері торгівлі; 15% -  у державному управлінні й обороні; 14% - у переробній промисловості; 9% - у сільському, лісовому та рибному господарстві.

На сьогоднішній день серед шукачів роботи переважають працівники сфери торгівлі та послуг – 25% (продавець продовольчих та непродовольчих товарів, кухар, охоронник, продавець-консультант, молодша медична сестра, соціальний робітник); представники найпростіших професій – 19% (підсобний робітник, прибиральник, укладальник-пакувальник, сторож, опалювач, вантажник, двірник); робітники з обслуговування, експлуатації та складання устаткування та машин – 11% (машиніст (кочегар) котельної, водій автотранспортних засобів, оператор котельні, оператор заправних станцій, тракторист); фахівці – 11% (бухгалтер, фахівець, сестра медична, вихователь).

Нагадуємо, консультації з питань пошуку роботи, реєстрації в службі зайнятості, отримання статусу безробітного та порядку призначення і нарахування допомоги по безробіттю ви можете отримати в Telegram за посиланням: https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy

У разі виникнення питань до ваших послуг телефони гарячої лінії: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 095 337 41 10.