ДОРОГІ МАТЕРІ! ЛЮБІ ЖІНКИ!

Дата: 14.05.2023 08:59

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю всіх вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем Матері!

Це свято важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям – Мамам.

Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду й народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом.

Споконвіку Мати є центром Всесвіту для своїх дітей, скільки років їм би не було! Доки живі наші матері – доти ми діти. Найважливіші! Найближчі! Ніколи нічого не просять за своє добро і люблять безумовно.

Низький доземний уклін та особлива шана матерям за те, що виховуєте справжніх патріотів, які неймовірними зусиллями, інколи, на жаль, ціною власного життя, творять нову історію держави. Ніколи не забудемо подвиг наших Героїв!

У цей святковий день, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові й поваги!

Нехай у ваших очах не гаснуть усмішки! Нехай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Нехай кожен ваш день повниться вдячністю від синів та доньок! Хай щастя у їхніх очах стане нагородою за вашу щоденну турботу! Хай завжди з вами буде любов!

З повагою,

Дубов'язівський селищний голова, Леонід БІЛИК