ШАНОВНІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ!

Дата: 12.05.2023 09:12

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Професія медичної сестри поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм. Ви належите до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали свій шлях - служіння людям!

Тож прийміть найщиріші вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Нехай Бог сторицею віддячить Вам за важку, але таку потрібну людям працю! У цей складний для нашої країни час бажаю всім мирного неба над головою, родинного затишку, міцного здоров’я і безмежного щастя!! Бажаю, щоб Ваші вміння та навички ви застосовували тільки в умовах мирного життя!

З повагою,

Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК