МЕШКАНКА В’ЯЗІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ВІДСВЯТКУВАЛА СВІЙ 80-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 22.05.2023 13:05

Нещодавно свій 80-річний ювілей відзначила жителька с. В’язове Бойко Наталія Іванівна.

У святах і буднях, клопотах і турботах, радості і смутку вже промайнуло 80 років життя ювіляра. Майже все життя працювала Наталія Іванівна продавчинею, виростила 2-х синів, а нині має 1 внука.

Із найкращими побажаннями миру, здоров’я та довголіття до поважної ювілярки завітали заступник Дубов’язівського селищного голови Олена БОХАН та директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА.

Вони висловили іменинниці свою шану та повагу і подякували за нелегкий життєвий шлях та мудрість.

Шановна Наталія Іванівна!

Бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка, любов рідних ‒ постійною і щирою, кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!