НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗДІЙСНЕНО ПЕРЕВІРКУ СТАНУ ГОТОВНОСТІ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Дата: 24.05.2023 16:45

Згідно розпорядження Дубов’язівського селищного голови від 05.05.2023 року №35-ОД «Про створення робочої групи для проведення оцінки готовності стану захисних споруд цивільного захисту на території Дубов’язівської селищної ради» було здійснено обстеження наявних споруд цивільного захисту на території селищної ради з метою оцінки стану готовності даних об’єктів до використання за своїм призначенням.

В ході перевірки значну увагу приділено як загальному стану споруд, так і окремим аспектам їх забезпечення, а саме: системам вентиляції, водозабезпечення, освітлення, наявність засобів пожежогасіння, відповідного маркування, найнеобхідніших предметів побуту тощо.

За результатами обстеження робочою групою були визначені першочергові завдання, реалізація яких забезпечить не лише покращення та вдосконалення стану наявних споруд цивільного захисту, а й в подальшому вжиття заходів щодо його розширення.