ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 29.05.2023 14:24

Сьогодні в ході апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів селищної ради традиційно підвели підсумки основних робочих тем попереднього тижня та окреслили план діяльності на наступний.

Передусім, Леонід БІЛИК привітав поліцейських офіцерів громади Олега ДОМНІЦЕНА та Вадима БАНДУРУ з професійним святом, яке вони відзначили напередодні та вручив їм подяки за високий професіоналізм та ефективну діяльність у створенні безпекового середовища на території Дубов’язівської селищної ради.

Очільник громади подякував правоохоронцям за сумлінне та якісне виконання службових обов’язків на благо нашої громади у нинішніх складних реаліях та побажав мирного неба, родинного затишку, наснаги, терпіння та витримки у роботі.

В ході засідання було визначено ряд завдань у сфері благоустрою населених пунктів, зокрема підкошення територій поблизу закладів соціальної сфери, узбіч доріг, меморіальних комплексів та місць загального користування.

Також детально опрацьовані питання у всіх ключових сферах життєдіяльності громади: медицини, освіти, культури, соціального захисту, роботи відділу «ЦНАП», КУ «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» та служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради.

Ще низка питань стосувалася поточної та щоденної діяльності відділів та структурних підрозділів селищної ради

В підсумку наради були надані доручення та всі необхідні рекомендації згідно поставлених завдань.

їФото без опису