ПОДАРУНКИ ВІД СПОНСОРІВ ДЛЯ ДІТОК З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Дата: 01.06.2023 19:28

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей наші маленькі жителі з особливими потребами отримали солодкі дарунки від благодійників.

Відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Дубов'язівської селищної ради, старостами старостинських округів та представниками підприємств-спонсорів подарункові набори були вручені діткам разом із теплими словами вітань та щирими позитивними емоціями.

Велику вдячність за надану допомогу висловлюємо генеральному директору ТОВ «Біо Лат» Володимиру РОМАНЕНКУ, директору ТОВ "АФ "Довіра" Денису КУЛЄШОВУ, депутатам Дубов'язівської селищної ради Роману РИМАРЕНКУ, Володимиру ПОКРОВЕНКУ та Дмитру КУЛІШОВУ, генеральному директору ТОВ "Молоко Вітчизни" Федору РОШЦІ, приватним підприємцям Аліні ОЛЕКСЕНКО-ШУШУКОВІЙ та Анатолію ГАМУЛІ, керівнику ТОВ "АФ "Козацька" Віктору СУПРУНОВУ та філії "Жовтневе" ТОВ "АГРО-ПОЛІС".

Діти – це наше продовження, це втілення мрій та сподівань, це щирість та безтурботність. Бажаємо кожній дитині справжнього дитинства, своєчасного дорослішання та світлого майбутнього.

Всім серцем хочемо, щоб кожна дитина зростала в радості та батьківській любові, у мирі та натхненні.

А ми, дорослі, докладемо для цього максимум зусиль.