ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 04.06.2023 09:38

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас зі святом, яке уособлює духовну єдність, непохитну віру та любов – Днем Святої Трійці.

Це величне християнське свято є важливим і близьким для нашого народу, адже уособлює духовну єдність, непохитну віру та любов.

Сьогодні у надзвичайно складний для нашої країни час не лише українські родини моляться про перемогу та мир на рідній землі, а й увесь світ. І правда обов’язково переможе.

Бажаю вам світла і тепла у серцях і родинах, міцного здоров‘я та натхнення у здійсненні усіх добрих задумів! Нехай ваші домівки наповнюються добром та благодаттю!

Хай Свята Трійця зарядить непереможним і незламним духом наших Захисників, які жертовно боронять від агресора рідну землю, додасть сил і витримки усім українцям!

Якнайшвидшої Перемоги і Миру Україні!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК