МЕШКАНКА С. В’ЯЗОВЕ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 07.06.2023 16:50

Життя — це мить, і водночас ціла вічність дарована Богом. Саме так про свій життєвий шлях може сказати Костриця Євросинія Михайлівна, жителька с. В’язове, яка нині відзначає свій 95-й день народження.

Привітати поважну іменинницю прибули заступник селищного голови Олена БОХАН та директор Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА.

Різні турботи та радощі випадали на долю Євросинії Михайлівни, але попри все, жінка залишилася життєрадісною і привітною людиною. Майже все життя працювала в місцевому колгоспі ланковою, а потім дояркою. Нині має доньку, онуків та правнука.

У цей славетний ювілей хочеться побажати Вам, шановна імениннице, миру, добра, міцного здоров’я, душевного спокою та родинного затишку. Адже це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю! Такий ювілей — дуже важлива і значуща подія. Міцного здоров’я Вам та мирного неба!