КОЖНОМУ, ХТО ПРАЦЮЄ НА ЗЕМЛІ, ВІТАННЯ З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

Дата: 19.06.2023 13:00

Це свято дбайливих господарів. Тих, хто впроваджує новітні технології і підтримує традиції свого краю. Тих, для кого це не тільки професія, а життєве покликання.

Другий рік поспіль ваша праця є особливо важливою і водночас важкою, як ніколи.

Ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте працювати та професійно робити свою справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому!

Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії - хлібороба й годувальника, залишаються взірцем для багатьох.

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю кожному з вас попри обставини, виклики та проблеми - багатства врожаю, багатства надоїв, багатства реалізованої продукції, багатства можливостей, багатства ідей, багатства фінансів.

Дякую за вашу працю і бажаю вам щедрих врожаїв, оптимізму, добробуту та мирного неба над головою!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК