ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ «А», ВІДОМИЙ ЩЕ ЯК «АЛЬФА», ОГОЛОШУЄ НАБІР ДО СВОЇХ ЛАВ

Дата: 22.06.2023 16:17

Бійці «Альфи» використовують свої навички для захисту країни. Вони виконують завдан­ня малими групами на всіх напрямках бойових дій. Зокрема, спецпризначенці СБУ брали ак­тивну участь в обороні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Луганської і Донецької областей, а також разом зі ЗСУ звільняли острів Зміїний, трима­ли оборону Рубіжного, Білогорівки та Сєвєродонецька.

Під час планування Силами оборони контрнаступів для звільнення україн­ських територій групи ЦСО «А» мають конкретні цілі і завдання. Серед них:

– розвідка;

– наведення артилерії по виявлених цілях противника;

– знищення особового складу про­тивника мінометним вогнем і ударни­ми коптерами, протитанковими засо­бами ураження, снайперським вогнем;

– штурмові дії в населених пунктах.

Наразі ЦСО «А» проводить набір до своїх лав. Усі, хто бажає стати спецпризначенцем СБУ, можуть зателефонувати за номером +38 067 401 66 05.

Джерело:  https://city.sumy.ua/vijna/czentr-speczialnyh-orperaczij-a-vidomyj-shhe-yak-alfa-ogoloshuye-nabir-do-svoyih-lav/