ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.06.2023 10:59

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас з одним з найважливіших державних свят кожного українця – Днем Конституції!

Бути українцем – отже, боротися за свободу. Бути українцем – це стояти щитом на захисті демократичного світу. Бути українцем – це поважати права та дотримуватися зобов'язань.
Зараз ми виконуємо найголовніший обов'язок, визначений Конституцією. Ми всією нацією стали на захист рідної землі від лютого ворога, який саме зараз намагається нахабно позбавити українців найвищих соціальних цінностей, зазначених у Конституції: життя і здоров'я, честі і гідності, недоторканості і безпеки.

Наші Збройні Сили України, кожен українець, кожен громадянин України став на захист держави і її Конституції.

Ми - українці! За власну свободу та захист закріплених прав і свобод боротимемось до кінця!

Слава нашим Воїнам — Захисникам та Захисницям, що своєю кров'ю виборюють кожен шматочок нашої Батьківщини!
Слава Україні!

З повагою,