ВІДБУЛАСЬ СПІЛЬНА АПАРАТНА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 03.07.2023 14:56

В ході спільної апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів селищної ради та старост старостинських округів обговорили поточний стан справ у населених пунктах громади.

Щонайперше, пройшла зустріч з представниками Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості, які поінформували присутніх про активні програми зайнятості та фінансової підтримки роботодавців. А саме: компенсація витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих за направленням служби зайнятості, компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштованих за направленням служби зайнятості, компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за кожну працевлаштовану у воєнний час внутрішньо переміщену особу, за яких сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, допомога по частковому безробіттю, суспільно-корисні роботи, громадські роботи, робота тимчасового характеру, гранти на створення або розвиток власного бізнесу.

Більш детальну інформацію з кожної вищевказаної програми можна знайти на сайті: https://sum.dcz.gov.ua/ або дізнатись за тел.(068)7079198

Крім цього, в ході засідання було вирішено низку робочих питань з соціальної сфери, надання адмінпослуг населенню, фінансів, культури та діяльності виконавчих органів.

За результатами наради були надані відповідні доручення і рекомендації.