ДОРОГІ МЕШКАНЦІ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 08.07.2023 10:00

ДОРОГІ МЕШКАНЦІ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Від щирого серця вітаю вас з Днем родини!

Сім'я - це найцінніше, що є в житті кожної людини. Саме рідні завжди підтримають у важку хвилину та щиро порадіють успіхам.

Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата чи підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя…

Але українська сім'я – це не тільки рідні та родичі. Це і наша громада, наша держава, вся українська нація.

Зараз, в часи російської агресії проти України, ми всі маємо бути як одна велика, дружня родина. Захищати рідних, оселю та свій край від посягань, волонтерити, працювати і тим самим допомагати нашим захисникам тут, в тилу.

Вірю, що скоро настане той день, коли запанує мир та спокій в українських родинах. І наші воїни повернуться до своїх рідних живими та неушкодженими.

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю всім міцного здоров’я, щасливої долі та непохитності родинних стосунків.

З повагою,

Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК