ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 10.07.2023 13:38

10 липня відбулась апаратна нарада Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з керівниками відділів та начальниками структурних підрозділів виконавчих органів, в ході якої було прозвітовано про основні напрямки діяльності за попередній тиждень.

Заслухали доповіді начальника КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Анатолія МАНЯКА та начальника відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради Юрія БІЛАНА.

Обговорили питання функціонування навчальних закладів у міжнавчальний період та роботи медичних установ в умовах воєнного стану.

Акцентували увагу на моніторингу стану виконання заходів з благоустрою по усіх населених пунктах громади та забезпечення своєчасного ремонту обладнання і відповідної техніки для успішної їх реалізації.

Крім цього, в ході наради розглянули важливі питання, які стосувалися соціальної сфери, культури, фінансів та надання адмінпослуг населенню.

За підсумками наради були надані відповідні доручення та рекомендації.