АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА - ОДИН З ІНСТРУМЕНТІВ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 19.07.2023 10:37

Якщо людина з об'єктивних причин не може звернутися в бюро правової допомоги - юристи прибудуть за адресою її проживання чи перебування та нададуть фахову юридичну консультацію, роз’яснення та у разі необхідності забезпечать доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.

Адресна БПД може надаватися за усним, у тому числі, отриманим на єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги або письмовим зверненням, зокрема одиноким особам, особам похилого віку, особам з обмеженими фізичними можливостями.

Як залишити запит на отримання адресної правової допомоги:

Зателефонувати на єдиний телефонний номер системи надання БПД – контактний центр системи БПД 0800213103. Прийняття телефонних звернень для надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань здійснюється щоденно. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Зателефонувати до бюро правової допомоги (дізнатися номери телефонів та актуальну інформацію про режими роботи можна на мапі, яка регулярно оновлюється https://bit.ly/bpd_buro)

Контакти Конотопського місцевого центру з надання БВПД: 41615, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43, з понеділка по п'ятницю, з 8:00-17:00, телефон (05447)62347, e-mail: konotop.sumy@legalaid.sm.ua

Послуга адресної правової допомоги доступна у всіх регіонах, що підконтрольні Уряду!

Наші бюро:

Сектор «Конотопське бюро правової допомоги» - 41615, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43, з понеділка по п'ятницю, з 8:00-17:00, телефон (05447)62347

Сектор «Буринське бюро правової допомоги» - 41700, м. Буринь, вул. Першотравнева, 20.

e-mail: burynske@legalaid.sm.ua

Сектор «Недригайлівське бюро правової допомоги» - 42100, смт. Недригайлів, вул. Незалежності, 16.

e -mail: nedryhailivske@legalaid.sm.ua

Сектор «Липоводолинське бюро правової допомоги» - 42500, смт Липова Долина, вул.Полтавська, 17.

e -mail: lypovodolynske@legalaid.sm.ua

Сектор «Роменське бюро правової допомоги» - 42000, м.Ромни,