ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ: ЛІКАРІ, МЕДСЕСТРИ, МОЛОДШИЙ МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ!

Дата: 27.07.2023 08:13

Від щирого серця вітаю кожного з Вас із професійним святом - Днем медичного працівника України!

Ваша професія завжди була однією з найпотрібніших, важливих та шановних професій людства. Саме від медичних працівників залежить здоров'я кожного із нас.

Цей рік став справжнім випробуванням на витримку і міцність та довів, що наші медики готові долати усі виклики задля збереження життя людини. Вони продемонстрували непохитну стійкість і відданість обраній професії. І я впевнений, що маючи таких спеціалістів, ми в змозі здолати будь-яку перешкоду.

Тож бажаю усім міцного здоров’я, сил, витримки, родинного затишку, великого людського щастя, миру та перемоги. Нехай здійснюються усі Ваші мрії і задуми, праця приносить радість і задоволення, а віра та оптимізм завжди будуть вірними супутниками у житті!

Зі святом! Все буде Україна!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК