З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ГЕРОЇВ-ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 28.07.2023 19:30

Це наймолодше свято з найдовшою історією, адже вперше ми відзначили його лише минулого року, а сам процес українського державотворення тривав століттями.

🇺🇦Через повномасштабну війну воно набуло ще більшого символізму. Українці всьому світові показали, на що готові заради збереження державності та єдності країни. Незалежність не тільки важливо вибороти, а також потрібно її зберегти.

🇺🇦З нагоди цього важливого свята на території Дубов’язівської селищної ради пройшли урочистості та покладання квітів до пам’ятних знаків та могил наших земляків-воїнів, які віддали свої життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

✅Вшанування пам’яті героїв сьогодні відбулось за участі керівництва селищної ради, старост старостинських округів, працівників культури та мешканців населених пунктів.

🇺🇦Відзначаючи День Державності України, ми з гордістю та вдячністю говоримо про мужність, самовідданість та любов наших земляків до Батьківщини.

😔Цінуємо те, за що боролися наші предки та пам'ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі.

💙💛Дякуємо усім захисникам і захисницям, які нині захищають нашу країну! Шануймо нашу історію та пам’ятаємо Героїв!

🇺🇦Слава Україні!