ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТІ В ХОДІ БЕЗПЕКОВОГО ФОРУМУ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ДОБРОВІЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО РУХУ У ГРОМАДАХ

Дата: 03.08.2023 14:32

Очільник Дубов’язівської територіальної громади Леонід БІЛИК взяв участь у безпековому форумі для громад під назвою «Створення ефективної системи управління безпекою. Розвиток добровільного пожежного руху в громадах».

Організатором заходу виступила Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі Платформи “Безпека: Правопорядок” за підтримки Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) у партнерстві з Громадською спілкою «Пожежні-рятувальники України» та проєктом USAID «ГОВЕРЛА»

В ході форуму розглядалися питання створення ефективної системи управління безпекою в громадах, залучення донорського фінансування для розвитку добровольчого пожежного руху в громадах, досвід успішних практик та стратегії управління пожежною безпекою на рівні громад тощо.

Леонід Білик спільно із головою спілки «Пожежні-рятувальники України» Ігорем ГАСЕКОМ детальніше обговорили ключові аспекти формування безпекового середовища нашої громади, механізми залучення підтримки міжнародних партнерів та порядок виконання всіх умов обраних для реалізації проєктів.

В підсумку сторони напрацювали необхідний план дій з урахуванням визначених завдань.