НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗАВЕРШИЛА РОБОТУ МОБІЛЬНА ГРУПА ПО ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД УВКБ ООН

Дата: 04.08.2023 20:02

3 та 4 серпня на території Дубов’язівської територіальної громади працювала мобільна група Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) (м. Суми), яка проводила збір даних для надання своєї грошової допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнних дій.

☝️З метою забезпечення аби допомога надавалася тим, хто її більше потребує, були чітко визначені наступні критерії щодо надання допомоги:

✔внутрішньо переміщені особи (ВПО) від 24 лютого 2022 р;

✔населення, постраждале внаслідок воєнних дій від 24 лютого 2022 р. в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запоріжська, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська;

✔люди, які повернулись до своїх місць постійного проживання після вимушеного переміщення до іншої області/країни через військові дії від 24 лютого 2022 р.

✔родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

✔родина, яку очолює одна самотня / кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

✔родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т.п.);

✔прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені);

✔особи, що постраждали внаслідок руйнуванням дамби Каховської ГЕС.

✔особи, які не були зареєстровані з УВКБ ООН раніше, а також не отримували грошову допомогу від інших організацій. А також повинні також відповідати соціально-економічним критеріям та мати місячний дохід менше 5,400 грн. на одного члена родини.

❌Наразі робота вищевказаної групи у нашій громаді вже завершена і почалась процедура обробки сформованих заяв для їх подальшого опрацювання.