АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 07.08.2023 16:28

В ході спільної апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з керівниками відділів, начальниками структурних підрозділів виконавчих органів та старостами старостинських округів вже традиційно підсумували результати роботи за минулий місяць та окреслили напрямки діяльності на найближчий час.

Першочергово – звіти старост, відділів та структурних підрозділів: медична сфера, соціальний захист населення, надання адмінпослуг мешканцям громади, освіта, благоустрій. По кожному з проблемних питань – колективне обговорення та пошук шляху вирішення.

На контролі керівництва – заходи з благоустрою у старостинських округах, робота закладів медицини, своєчасне та ефективне відпрацювання комунікації між жителями сіл, старостами та працівниками округів.

Значна увага приділена заходам по підготовці до нового опалювального сезону, забезпечення усіх закладів соціальної сфери паливом та максимально оперативне реагування на порушення процесу цієї підготовки.

Всі керівники та старости отримали відповідні доручення і необхідні рекомендації.