«У КОЛЬОРАХ ЖИВЕ МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Дата: 16.08.2023 16:05

Талановита майстриня Валентина ІВАШКО та її вихованці – учасники любительського об'єднання з образотворчого мистецтва "Самоцвіт" КЗ «Дубов’язівська публічна бібліотека» продовжують без перебільшення вагому місію по формуванню естетичної привабливості населених пунктів нашої громади.

Нині триває насичена та злагоджена робота у с. Сім’янівка, де під майстерним керівництвом наставниці та завзятістю юних митців змінює свій вигляд місцева автобусна зупинка.

Неповторності цьому додає оригінальна задумка теми та унікальний особистісний підхід кожного виконавця до виконання всіх деталей цієї роботи.

Зовсім скоро не лише місцеві мешканці, а й гості нашої громади, зможуть отримувати морально-естетичну насолоду, споглядаючи результат роботи наших талановитих «самоцвітів».