«ЄДНАЙМОСЯ, РОДИНО!»: ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДРИМКУ ЗСУ

Дата: 19.08.2023 10:48

18 серпня у Сім’янівському сільському будинку культури – філії Комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.

З вітальним словом до присутніх звернувся Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, який подякував організаторам, учасникам та усім, хто прийшов на захід, за втілення вагомої цілі, що є зараз ключовою, а саме допомога нашим захисникам у подоланні ворога та вигнанні його з нашої землі.

Творчі колективи будинку культури та запрошені гості з м. Конотоп подарували глядачам чудовий концерт, заряджений атмосферою патріотичного єднання.

Кожен присутній міг долучитися до збору коштів, які найближчим часом будуть передані на підтримку ЗСУ. В підсумку було зібрано 11 тис. 840 грн.

Як вже давно відомо, що добрі справи об'єднують та згуртовують людей, надто у такий тяжкий для нашої країни час. Це доведено неодноразово жителями нашої громади. Тільки разом, спільно, впевненими кроками продовжуємо допомагати нашим захисникам, тримаючи кожен на своєму місці свій фронт та наближаючи нашу перемогу.

Слава захисникам та захисницям України!

Разом до перемоги!