У С. ЗЕМЛЯНКА ПРОДОВЖУЮТЬ МАРАФОН БЛАГОДІЙНИХ ЗАХОДІВ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 20.08.2023 09:30

💙💛19 серпня у Землянському сільському клубі - філії Комунального закладу "Дубов'язівський центр культури і дозвілля" відбувся благодійний концерт на підтримку українських захисників.

👉За дорученням селищного голови участь в заході взяла керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Дубов'язівської селищної ради Тетяна МАШАЙ.

👍З вітальним словом та побажаннями якнайскорішої перемоги та миру звернувся до земляків керівник АФ "Довіра" Денис КУЛЕШОВ.

🇺🇦👍Творчі колективи та солісти закладу підготували неймовірно патріотичну та особливу програму заходу. Глядачі з захопленням оцінили чудові пісенні та танцювальні номери учасників, що стали справжньою окрасою концерту.

💰🇺🇦В підсумку заходу було зібрано 4 тис. 245 грн. Всі кошти будуть неомінно передані на потреби Збройних Сил України.

🇺🇦Слава захисникам і захисницям України!

🇺🇦Разом до перемоги!