ШПОТІВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ АКТИВНО ДОЛУЧИВСЯ ДО МАРАФОНУ БЛАГОДІЙНИХ ЗАХОДІВ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 20.08.2023 16:50

💙💛На благодійний концерт, що відбувся 20 серпня у Шпотівському сільському будинку культури – філії Комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля», прийшли як місцеві жителі, так і гості села.

👉За дорученням селищного голови участь в заході взяла заступник селищного голови Олена БОХАН.

👏Усі з приємністю аплодували талановитим творчим колективам, прекрасним дуетам та чудовим солістам за майстерне виконання сучасних українських композицій та традиційних народних пісень. Кожен номер – то окремий світ натхнення, сповнений відлунням музики душі та серця, котра, ніби пташка, виривається з грудей у нестримному потоці музичних переливів обраної пісні.

💰Кожен, хто завітав на концерт, міг долучитися до збору коштів на підтримку наших воїнів-захисників. Завдяки старанням усіх присутніх було зібрано 13 тис. 585 грн., які невдовзі будуть перераховані на потреби наших хлопців на передовій.

🤝Щира подяка організаторам та учасникам благодійного концерту за неперевершений прояв професіоналізму у реалізації такої важливої справи сьогодення.

💙💛Висловлюємо вдячність кожному, хто долучився до збору коштів для наших захисників!

🇺🇦Слава захисникам та захисницям України!

🇺🇦Разом до перемоги!