ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.08.2023 13:03

21 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА, в ході якого було розглянуто та прийнято низку важливих рішень.

Перед початком роботи всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

На порядок денний було винесено 14 питань, кожне з яких детально розглядалось членами виконкому.

Зокрема, було схвалено проєкти рішень селищної ради про внесення змін до Програми соціально – економічного розвитку Дубов’язівської територіальної громади на 2023 рік», «Про внесення змін до бюджету Дубов’язівської територіальної громади на 2023 рік», про підготовку закладів освіти Дубов’язівської територіальної громади до нового 2023-2024 навчального року та про заходи до Дня Державного Прапора України, 32-ої річниці незалежності України і Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Підтримано ряд питань соціального характеру, а саме: про надання безоплатних, платних та диференційованих соціальних послуг громадянам, які обслуговуються відділенням догляду вдома Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Конотопського району Сумської області; про надання платних, безоплатних та диференційованих соціальних послуг громадянам, які обслуговуються відділенням адресної натуральної та грошової допомоги Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Конотопського району Сумської області; про відмову у виплаті компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги; про призначення та виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги; про надання соціальних послуг - соціального супроводу безоплатно сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах Комунальною Установою «Центр надання

соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Конотопського району Сумської області; про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна та про затвердження протоколу комісії з питань щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які проживають на території Дубов’язівської селищної ради.

Загалом, робота засідання пройшла досить насичено та принесла в підсумку позитивні результати.