СЬОГОДНІ МИ ВШАНОВУЄМО ОДИН ІЗ ГОЛОВНИХ СИМВОЛІВ НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ - ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2023 07:50

Зараз, як ніколи, державні символи наповнюються новим, майже сакральним змістом та розумінням важливості усвідомлення кожним громадянином держави, що значать вони для нього особисто.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу й з півночі до півдня України задля спільного нового майбутнього.

Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу, а мить підняття Державного Прапору сповнює наші серця гордістю за Україну.

Щиро вітаємо всіх із Днем Державного Прапора України!

Шануймо та бережімо безсмертний символ нашої Незалежності!

Разом переможемо!

Слава захисникам і захисницям України! 🇺🇦