СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА СУВЕРЕНІТЕТ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ НАШОЇ КРАЇНИ.

Дата: 29.08.2023 09:57

В цей день ми згадуємо не лише тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а й десятки тисяч полеглих захисників України в сучасній російсько-українській війні від 2014 року.

День пам'яті загиблих захисників України - це час, коли ми вшановуємо та пам'ятаємо тих, хто пожертвував своїм життям заради майбутнього та незалежності нашої країни. Їхній героїзм в ім'я вільної України завжди залишатиметься в наших серцях.

Нехай ця світла пам'ять надихає кожного з нас продовжувати боротьбу з ворогом, єднатися та працювати на Перемогу, робити усе можливе та неможливе аби нарешті в Україні запанував мир.

Вічна пам‘ять і слава полеглим захисникам України!